Top.Mail.Ru
Спорт

Сайт нұсқасы

ru kz

Зектілері

Бокстан Қазақстан чемпионаты: Финалға кімдер шықты

Опубликовано:

шаршы алаң
Шаршы алаң. Фото: Қазақстанның бокс федерациясы

Бокстан ересектер арасында Қазақстан чемпионатында финалға шыққан былғары қолғап шеберлері анықталды, деп хабарлайды KAZ.NUR.KZ тілшісі Қазақстанның бокс федерациясының баспасөз қызметіне сілтеме жасап.

48 келі

Жүсіпов Теміртас (Ақмола облысы) - Қайрат Ернұр (Алматы қаласы)

ІІІ орын: Тәліп Рысхан (Шымкент қаласы)

ІІІ орын: Қарап Ернар (Абай облысы)

51 келі

Әбдіқадыр Дамир (Алматы облысы) - Сабит Даниял (БҚО)

ІІІ орын: Ержан Жомарт (Түркістан облысы)

ІІІ орын: Мұратұлы Кенже (Алматы облысы)

54 келі

Алтынбек Нұрсұлтан (Қызылорда облысы) - Алдамжаров Бекзат (Ақтөбе облысы)

ІІІ орын: Серкебаев Карим (Қарағанды облысы)

ІІІ орын: Молдашев Дәулет (ШҚО)

57 келі

Сабыр Ерболат (Павлодар облысы) - Асылкулов Оразбек (Ақмола облысы)

ІІІ орын: Жексен Бийбарс (Жамбыл облысы)

ІІІ орын: Серікбай Асылжан (Шымкент қаласы)

60 келі

Сырымбетов Талғат (Қарағанды облысы) - Танқай Ерасыл (Алматы облысы)

ІІІ орын: Ожанов Бекнұр (Абай облысы)

ІІІ орын: Тұрлыбекұлы Дулат (Алматы қаласы)

63,5 келі

Төлтаев Санатәлі (Маңғыстау облысы) - Базарбайұлы Мұхамедсабыр (Түркістан облысы)

ІІІ орын: Самчук Василий (Қарағанды облысы)

ІІІ орын: Зейнулинов Ертуған (Алматы облысы)

67 келі

Серік Абзал (Шымкент қаласы) - Тезек Темірхан (Түркістан облысы)

ІІІ орын: Әбдулалим Әлішер (Жамбыл облысы)

ІІІ орын: Абдреш Нұрқадам (Астана қаласы)

71 келі

Аққалықов Сабыржан (БҚО) - Жакпеков Ермахан (Абай облысы)

ІІІ орын: Тохтасунов (Алматы қаласы)

ІІІ орын: Аманкелді Нұржан (Жетісу облысы)

75 келі

Такижанов Аятулла (Павлодар облысы) - Молжигитов Диас (Жамбыл облысы)

ІІІ орын: Арманұлы Армат (Алматы қаласы)

ІІІ орын: Аширов Ильяр (Алматы қаласы)

80 келі

Жакпеков Ерасыл (Абай облысы) - Картбаев Жанибек (Ақтөбе облысы)

ІІІ орын: Әбдікерім Бекболат (Түркістан облысы)

ІІІ орын: Коханчик Михаил (Қостанай облысы)

86 келі

Тоғамбай Сағындық (Түркістан облысы) - Кусаинов Шаймурат (Павлодар облысы)

ІІІ орын: Байгоншеков Бауыржан (Павлодар облысы)

ІІІ орын: Таңатар Бекзат (Шымкент қаласы)

92 келі

Құттыбеков Абзал (Түркістан облысы) - Рахимбердинов Данияр (Алматы қаласы)

ІІІ орын: Берганаев Мейрамбек (Алматы облысы)

ІІІ орын: Тайбағар Мұхаммеджан (Жамбыл облысы)

+92 келі

Тойбай Дамир (Алматы қаласы) - Сабырғали Аманат (Атырау облысы)

ІІІ орын: Семенов Данила (Қостанай облысы)

ІІІ орын: Букаев Олжас (Павлодар облысы).

Айта кетейік, финал 9 желтоқсан күні өтеді.

Мақаланың түпнұсқасы: https://kaz.nur.kz/sport/boxing/2000780-qazaqstan-cempionatynda-finalga-syqqan-sportsylar-anyqtaldy/